Vítáme návštěvníky z e-shopu Komory daňových poradců ČR

Na těchto stránkách si můžete po dobu jednoho týdne bezplatně prohlížet celý obsah MáDáti.
Pokud se rozhodnete k jeho pořízení, vraťte se tlačítkem "Objednat u KDP ČR" zpět do e-shopu KDP,
ve kterém obdrží členové KDP obvyklou slevu.

Účetní průvodce MáDáti
Co tady najdu?
MáDáti obsahuje podrobné účetní a daňové komentáře ke všem účtům účtové osnovy pro podnikatele. K tomu také souvztažnosti, příklady, vztahy k výkazům, upozornění na chyby, schémata účtování, odkazy na právní úpravu a další. To vše 24 hodin denně.
+
DPH
Rozšíření obsahu!
Od června 2019 jsme systém MáDáti rozšířili o 65 hesel z oblasti DPH – vysvětlení každé problematiky, příklady, upozornění na časté chyby, odkazy na právní úpravu. Všechna hesla již reagují na změny, které do zákona o DPH vnesl dubnový daňový balíček.
Je to pro mě vhodné?
Určitě ano! MáDáti obsahuje informace obecné i speciální. Obsahuje informace pro začátečníky i pro zkušené. Průvodce MáDáti vznikal mnoho let, neustále se rozšiřuje a doplňuje. Představuje nejobsáhlejší zdroj účetních a daňových vědomostí v ČR.
Aktuálnost
Na internetu najdete spoustu moudra, ale často nemáte jistotu, zda nalezená informace je ještě platná. U MáDáti tato nejistota není – vše je průběžně aktualizované. A navíc je tady unikátní funkce Analýza platnosti – vždycky víte, co platí!
Kouzlo souvislostí
MáDáti se na všechno dívá ve vzájemných souvislostech mezi účetnictvím, daněmi a právními předpisy. Je to ucelený a robustní systém, který ale díky hypertextům zůstává přehledný a dobře uvnitř ladí.
To vám jinde nedají
Existující systémy jsou postavené na otázkách a odpovědích. To není špatné. Ale pokud „váš“ dotaz ještě nikdo nepoložil, odpověď pochopitelně nenajdete. V MáDáti najde přemýšlivý uživatel všechno.
Vstoupit
Odtud se dostanete do MáDáti – rozsáhlého světa účetních a daňových vědomostí.
Účetní průvodce MáDáti

Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1
700 30 Ostrava-Hrabůvka

 

IČ: 277 76 981
DIČ: CZ27776981
Registrace: OR KS Ostrava, B 3086

Kontakty

E-mail: it@sagit.cz
Telefon: 596 786 002
www.sagit.cz

© 2020 Nakladatelství Sagit, a. s. Všechna práva vyhrazena.